Oriflame Hoşgeldiniz Programı 2022


Oriflame Hoşgeldiniz Programı Oriflame ailesine yeni katılanlar için harika bir fırsattır. Toplamda üç aylık bir kampanya olan “Hoşgeldiniz Programı” yeni üyelere en seçkin Oriflame ürünlerine oldukça uygun fiyata sahip olma şansı sunmaktadır.


1. ADIM
Oriflame’e katıldıktan sonra 100 BP ve üzeri sipariş verin, 279 TL değerindeki  Joyce Rose EDT ANINDA BEDAVA!! sahip olun.


2. ADIM

Birinci adımı tamamladıktan sonra, 100 BP ve üzeri sipariş verin, 298 TL değerindeki Güllü Tender Care ve Milk Honey El ve Vücut Kremi'ne BEDAVA!! sahip olun. 


3. ADIM

İkinci adımı tamamladıktan sonra, 100 BP ve üzeri sipariş verin, 449 TL değerindeki Eclat Amour EDT BEDAVA!! sahip olun.

Kazananlar Kulübü Hediyesi ARALIK 2022


Kampanya Koşulları:


* Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.

* Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir. Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.


Oriflame’ den yapacağınız 125 Bp ve üzeri alışverişinize kargo BEDAVA!


© 2021  Bu web sitesi ve içeriğe ait tüm hukuki sorumluluk 3702425 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı Irmak Otomat Otomasyon LTD.ŞTİ. ’ye aittir.   I  Kaynak : Oriflame    I  Gizlilik Politikası