Oriflame Hoşgeldiniz Programı 2020


Oriflame Hoşgeldiniz Programı Oriflame ailesine yeni katılanlar için harika bir fırsattır. Toplamda üç aylık bir kampanya olan “Hoşgeldiniz Programı” yeni üyelere en seçkin Oriflame ürünlerine oldukça uygun fiyata sahip olma şansı sunmaktadır.


1. ADIM
Oriflame’e katıldıktan sonra 100 BP sipariş verin, bir sonraki ay BP’Li siparişinizle 108 TL değerindeki 2 parça üründen oluşan Oriflame Başlangıç Seti’ni 19,99 TL’ye sahip olun.


2. ADIM ve 3. ADIM
Birinci adımı tamamladıktan sonra, bir sonraki ay 100 BP’lik ürün siparişi verin, takip eden ay sonunda görseldeki setlerden birisine sadece 19,99 TL’ye sahip olun. 3. adıma katılmak için kampanyanın son ayında tekrar 100 BP’lik sipariş verin ve görseldeki setlerden birisine tekrar 19,99 TL’ye sahip olun.

Kazananlar Kulübü Hediyesi AĞUSTOS 2020

Oriflame Kazananlar Kulübü’nün Ağustos ayı hediyesi Miss Giordani EdP ya da Excite Force EdT !!!

Kampanya Koşulları:

  • Kampanya 1 - 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Ağustos ayında 125 BP sipariş veren Oriflame Marka Ortaklarımız Miss Giordani EdP ya da Excite Force EdT’den diledikleri 1 tanesine 22.99 TL’ye anında sahip olabilirler.
  • Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir,
  • Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.
  • Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir.
  • Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.Oriflame’ den yapacağınız 50bp ve üzeri alışverişinize kargo BEDAVA!


Bu site Bağımsız Marka Ortağı'na  ait kişisel bir sitedir. Oriflame Türkiye RESMİ web sitesine ulaşmak için www.oriflame.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

© 2020  Bu web sitesi ve içeriğe ait tüm hukuki sorumluluk 3702425 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı Irmak Otomat Otomasyon LTD.ŞTİ. ’ye aittir.   I  Kaynak : Oriflame    I  Gizlilik Politikası