Oriflame Hoşgeldiniz Programı 2020


Oriflame Hoşgeldiniz Programı Oriflame ailesine yeni katılanlar için harika bir fırsattır. Toplamda üç aylık bir kampanya olan “Hoşgeldiniz Programı” yeni üyelere en seçkin Oriflame ürünlerine oldukça uygun fiyata sahip olma şansı sunmaktadır.


1. ADIM
Oriflame’e katıldıktan sonra 100 BP sipariş verin, bir sonraki ay BP’Li siparişinizle 91 TL değerindeki 2 parça üründen oluşan Oriflame Başlangıç Seti’ni 19,99 TL’ye sahip olun.


2. ADIM ve 3. ADIM
Birinci adımı tamamladıktan sonra, bir sonraki ay 100 BP’lik ürün siparişi verin, takip eden ay sonunda görseldeki setlerden birisine sadece 19,99 TL’ye sahip olun. 3. adıma katılmak için kampanyanın son ayında tekrar 100 BP’lik sipariş verin ve görseldeki setlerden birisine tekrar 19,99 TL’ye sahip olun.

Kazananlar Kulübü Hediyesi kütahya porselen 6 parça spring blue çukur yemek tabağı seti Kampanyası Haziran-temmuz 2020


Oriflame Kazananlar Kulübü’nün Nisan-Mayıs ayları hediyesi Kütahya Porselen 6 Parça Spring Blue Çukur Yemek Tabağı Seti.
Kütahya Porselen 6 Parça Spring Blue Çukur Yemek Tabağı Seti; 1. sınıf sert porselen, Bulaşık makinesi, fırın ve mikrodalgada kullanılabilir. Çapı 20 cm ölçülere sahiptir. 200 dereceye kadar fırında dayanıklıdır. Oriflame hediyeleri için Haziran ayında 125 BP sipariş verirseniz, Temmuz ayındaki 125 BP’lik siparişinizle Kütahya Porselen 6 Parça Çukur Yemek Tabağı Seti sadece 22,99 TL’ye; sahip olabilirsiniz. 

Kazananlar Kulübü Hediyesi KÜTAHYA PORSELEN 6 PARÇA SPRİNG BLUE çorba kasesi SETİ KAMPANYASImayıs-haziran 2020

Oriflame Kazananlar Kulübü’nün Mayıs-Haziran ayları hediyesi Kütahya Porselen 6 Parça Spring Blue Çorba Kasesi Seti. Kütahya Porselen 6 Parça Spring Blue Çorba Kasesi Seti; Şık bir tasarıma sahip Oriflame hediyeleri için  Mayıs ayında 125 BP sipariş vermişseniz, Haziran ayındaki 125 BP’lik siparişinizle Kütahya Porselen 6 Parça Spring Blue Çorba Kasesi Seti’ne anında 22,99 TL’ye; sahip olabilirsiniz.Oriflame’ den yapacağınız 50bp ve üzeri alışverişinize kargo BEDAVA!


© 2020  Bu web sitesi ve içeriğe ait tüm hukuki sorumluluk 3702425 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı Irmak Otomat Otomasyon LTD.ŞTİ. ’ye aittir.   I  Kaynak : Oriflame    I  Gizlilik Politikası