Oriflame Hoşgeldiniz Programı 2021


Oriflame Hoşgeldiniz Programı Oriflame ailesine yeni katılanlar için harika bir fırsattır. Toplamda üç aylık bir kampanya olan “Hoşgeldiniz Programı” yeni üyelere en seçkin Oriflame ürünlerine oldukça uygun fiyata sahip olma şansı sunmaktadır.


1. ADIM
Oriflame’e katıldıktan sonra 100 BP ve üzeri sipariş verin, bir sonraki ay BP’Li siparişinizle 143 TL değerindeki 2 parça üründen oluşan Oriflame Başlangıç Seti’ne 22,99 TL’ye sahip olun.


2. ADIM

Birinci adımı tamamladıktan sonra, 100 BP ve üzeri sipariş verin, bir sonraki ay BP’Li siparişinizle 178 TL değerindeki Optimals Even Out Cilt bakım seti'ne 22,99 TL’ye sahip olun. 


3. ADIM

İkinci adımı tamamladıktan sonra, 100 BP ve üzeri sipariş verin, bir sonraki ay BP’Li siparişinizle 179 TL değerindeki Love Potion Edp 22,99 TL’ye sahip olun.

Kazananlar Kulübü Hediyesi EKİM 2021


Kampanya Koşulları:


* Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.

* Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir. Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.


Oriflame’ den yapacağınız 100 Bp ve üzeri alışverişinize kargo BEDAVA!


© 2021  Bu web sitesi ve içeriğe ait tüm hukuki sorumluluk 3702425 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı Irmak Otomat Otomasyon LTD.ŞTİ. ’ye aittir.   I  Kaynak : Oriflame    I  Gizlilik Politikası