Oriflame Hoşgeldiniz Programı 2020


Oriflame Hoşgeldiniz Programı Oriflame ailesine yeni katılanlar için harika bir fırsattır. Toplamda üç aylık bir kampanya olan “Hoşgeldiniz Programı” yeni üyelere en seçkin Oriflame ürünlerine oldukça uygun fiyata sahip olma şansı sunmaktadır.


1. ADIM
Oriflame’e katıldıktan sonra 100 BP sipariş verin, bir sonraki ay BP’Li siparişinizle 91 TL değerindeki 2 parça üründen oluşan Oriflame Başlangıç Seti’ni 19,99 TL’ye sahip olun.


2. ADIM ve 3. ADIM
Birinci adımı tamamladıktan sonra, bir sonraki ay 100 BP’lik ürün siparişi verin, takip eden ay sonunda görseldeki setlerden birisine sadece 19,99 TL’ye sahip olun. 3. adıma katılmak için kampanyanın son ayında tekrar 100 BP’lik sipariş verin ve görseldeki setlerden birisine tekrar 19,99 TL’ye sahip olun.

Kazananlar Kulübü Hediyesi kütahya porselen 6 parça spring blue servis tabağı seti Kampanyası nisan-mayıs 2020


Oriflame Kazananlar Kulübü’nün Nisan-Mayıs ayları hediyesi Kütahya Porselen 6 Parça Spring Blue Servis Tabağı Seti.
Kütahya Porselen 6 Parça Spring Blue Servis Tabağı Seti; 1. sınıf sert porselen, Bulaşık makinesi, fırın ve mikrodalgada kullanılabilir. Çapı 27 cm ölçülere sahiptir. 200 dereceye kadar fırında dayanıklıdır. Oriflame hediyeleri için Nisan ayında 125 BP sipariş vererek, Mayıs ayındaki 125 BP’lik siparişinize Kütahya Porselen 6 Parça Servis Tabağı Seti sadece 22,99 TL’ye; her iki ayda da 200 BP’lik siparişinize anında bedavaya sahip olabilirsiniz. Gümüş ve altın teklif şeklinde sunulan kampanyaya katılmak için acele edin!

Kazananlar Kulübü Hediyesi English Home Çift Kişilik NEVRESİM SETİ Kampanyası mart-nisAN 2020

Oriflame Kazananlar Kulübü’nün Mart-Nisan ayları hediyesi English Home Fancy Goose Pamuklu Çift Kişilik Nevresim Seti. English Home Fancy Goose Pamuklu Çift Kişilik Nevresim Seti; Şık bir tasarıma sahip mavi ve beyazın ahengi içinde %100 Pamuk 200×220 cm ölçülere sahiptir. Oriflame hediyeleri için  Mart ayında 125 BP sipariş vermişseniz, Nisan ayındaki 125 BP’lik siparişinize English Home  Fancy Goose Pamuklu Çift Kişilik Nevresim Seti’ne anında 22,99 TL’ye; her iki ayda da 200 BP’lik siparişinize anında bedavaya sahip olabilirsiniz. Gümüş ve altın teklif şeklinde sunulan kampanyaya katılmak için acele edin!Oriflame’ den yapacağınız 125bp ve üzeri alışverişinize kargo BEDAVA!


© 2020  Bu web sitesi ve içeriğe ait tüm hukuki sorumluluk 3702425 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı Irmak Otomat Otomasyon LTD.ŞTİ. ’ye aittir.   I  Kaynak : Oriflame    I  Gizlilik Politikası