Oriflame Hoşgeldiniz Programı 2023


Oriflame Hoşgeldiniz Programı Oriflame ailesine yeni katılanlar için harika bir fırsattır. Toplamda üç aylık bir kampanya olan “Hoşgeldiniz Programı” yeni üyelere en seçkin Oriflame ürünlerine BEDAVA'ya sahip olma şansı sunmaktadır.


1. ADIM
Oriflame’e katıldıktan sonra 100 BP ve üzeri sipariş verin, 569 TL değerindeki  Eclat Emore EDT'ye ANINDA BEDAVA!! sahip olun.


2. ADIM

Birinci adımı tamamladıktan sonra, 100 BP ve üzeri sipariş verin, 393 TL değerindeki Koruyucu Balm ve M&H Vücut Kremi'ne BEDAVA!! sahip olun. 


3. ADIM

İkinci adımı tamamladıktan sonra, 100 BP ve üzeri sipariş verin, 799 TL değerindeki Amber Elixir EDP'ye BEDAVA!! sahip olun.

Kazananlar Kulübü Hediyesi ŞuBAT 2023


Kampanya Koşulları:


* Hakediş siparişlere otomatik eklenmeyecektir, Oriflame Marka Ortaklarımızın ürünü sepetine «size özel teklifler» sayfasından eklemesi gerekmektedir.

* Her Oriflame Marka Ortağı kampanyadan sadece 1 kere (1 adet) yararlanabilir. Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.


Oriflame’ den yapacağınız 150 Bp ve üzeri alışverişinize kargo BEDAVA!


© 2021  Bu web sitesi ve içeriğe ait tüm hukuki sorumluluk 3702425 kod numaralı Oriflame Bağımsız Danışmanı Irmak Otomat Otomasyon LTD.ŞTİ. ’ye aittir.   I  Kaynak : Oriflame    I  Gizlilik Politikası